Предмет: Химия,
автор: oprishkodariya27
Задача 4. Обчисліть масу ортофосфатної кислоти, що утворилась при взаємодії фосфор (V) оксиду і 27 г води.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m(H₂O) = 27 г
m(H₃PO₄) — ?
Розв'язування:
P₂O₅ + 3H₂O = 2H₃PO₄
m(H₃PO₄) = n(H₃PO₄) × M(H₃PO₄) = ⅔n(H₂O) × M(H₃PO₄) = ⅔ × (27 г ÷ 18 г/моль) × 98 г/моль = 98 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mariadubina000
Предмет: Математика,
автор: without26
Предмет: Математика,
автор: arina1642
Предмет: История,
автор: timofeewvitya100
Предмет: Алгебра,
автор: zznikol