Предмет: Физика,
автор: egorshevchuk31
Брусок масою 200 г рівномірно за 5 с перемістили за допомогою динамометра похилою площиною так як показано на малюнку. Визначити кінетичну енергію бруска під час його переміщення (у мДж) , якщо довжина похилої площини становить 1 м. У відповідь внесіть тільки числове значення
Дам 40 балов
помогите пожалуйста
555ai555:
рисунок где?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0.0125m
Объяснение:
Дано:
=200г=0,2кг к=40Н/м g=10Н/кг u=0,25 х-?F=kx x=F/к F=F+p=mgu=0,2*10*0,25=0,5H х=0,5/40=0,0125м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: olaromanenko989
Предмет: Русский язык,
автор: polinchen28
Предмет: Русский язык,
автор: polinchen28
Предмет: Химия,
автор: bloxinilyxa
Предмет: Английский язык,
автор: Anastasiaterehina