Предмет: Химия,
автор: gdddfgsss
Знайдіть масу солі, яка утвориться при взаємодії 6 моль сульфатної кислоти Н2SО4 з калій ідроксидом.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
n(H₂SO₄) = 6 моль
m(K₂SO₄) — ?
Розв'язування:
H₂SO₄ + 2KOH = K₂SO₄ + 2H₂O
m(K₂SO₄) = n(K₂SO₄) × M(K₂SO₄) = n(H₂SO₄) × M(K₂SO₄) = 6 моль × 174 г/моль = 1044 г = 1,044 кг
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: alihaciyev551
Предмет: Английский язык,
автор: nikitashein06
Предмет: Українська мова,
автор: zpisaevanataliya
Предмет: Английский язык,
автор: HokLoop
Предмет: Математика,
автор: zhanel16062008