Предмет: Физика,
автор: kseniakarpovic67
помогите решить задачу по физике
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1. в)
2.Дано: | колонка|. Розвязання
m=4,0кг. | Cl. | За означенням
h=0,20км. | пуста |. Епот=m•g•h=
g=10H/кг |. | 4,0•10•0,20=8Н
---------------- |. |
Епот-? |. |Відповідь :8Н
Якщо переводим 0,20км у 200м тоді відповідь буде 8000Н
3. кінетична енергія сменшується а потенціал на збільшується .
4. Дано: колонка Розвязання
m=100кг. СІ. За озн Епот=m•g•h=
h=5,0м. Пуста 100кг•10Н•5,0=5000Н
g=10Н
-------------
Епот-? Відповідь :Епот-5000Н
5. Незнаю :(
Сподіваюсь усе правильно !
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ehacegesa
Предмет: Математика,
автор: kkostak199
Предмет: Алгебра,
автор: ad4224896
Предмет: Алгебра,
автор: azadorozhnyy20004
Предмет: Английский язык,
автор: nastyade