Предмет: Химия,
автор: krecuvlad046
Вкажіть масу розчиненої речовини в розчині масою 150 г з масовою часткою 20 %.
130 г
75 г
30 г
60 г
СРОЧНО УМОЛЯЮ ВАС У МЕНЯ 3 МИНУТЫ
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(речовини) = 150 г
ω(речовини) = 20%
Знайти:
m(речовини) - ?
Розв'язання:
1) m(речовини) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 150 / 100% = 30 г.
Відповідь: Маса речовини становить 30 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: voronkovaanastasia08
Предмет: Математика,
автор: glentandrej587
Предмет: ОБЖ,
автор: Nastia56387
Предмет: Русский язык,
автор: rasad8688
Предмет: Биология,
автор: Аноним