Предмет: Химия, автор: bondarevgenij904

Визнач масу манган сульфату MnSO4, кількість речовини якого дорівнює 6 моль.

921
906
151
453

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
0

Ответ: 906 г

M(MnSO4) = 55 + 32 + 16*4 = 151 г/моль

m(MnSO4) = n(MnSO4) * M(MnSO4) = 6 * 151 = 906 г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kynickiygleb2009
Предмет: Геометрия, автор: moiseenkoila92