Предмет: Физика, автор: Variia

СРОЧНО!!! ДАМ 100 БАЛЛОВ!! Два провідники опором 10 Ом та 15 Ом ввімкнені в коло з напругою 100 В. Яка кількість теплоти виділиться в кожному з них за 1 с, якщо їх з'єднати послідовно?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 160Дж; 240Дж

Объяснение:

Дано:

R1=10 Ом

R2=15 Ом

U=100В

t1=1c

---------------

Q1-?; Q2-?

Сопротивление цепи равно:

R=R1+R2=10+15=25 Ом

Cила тока в цепи и на каждом резисторе равна:

I1=I2=I=U/R=100/25=4А

Q1=I1²*R1*t=4²*10*1=160Дж

Q2=I2²*R2*t=4²*15*1=240Дж


Variia: Восхитительно
Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
R1 = 10Ом
R2 = 15Oм
U = 100В
t = 1c
Знайти:
Q1 - ?
Q2 - ?
Q = I^2 * R * t
I = U / (R1 + R2)
I = 100 В / (10 Ом + 15 Ом) = 100 В / 25 Ом = 4 А
Q1 = I^2 * R1 * t = (4 А)^2 * 10 Ом * 1 с = 160 Дж,
Q2 = I^2 * R2 * t = (4 А)^2 * 15 Ом * 1 с = 240 Дж.

Похожие вопросы