Предмет: Физика, автор: inofficiaall

6. У провіднику протікав
електричний струм силою
0,3А протягом 20 с. Яку
роботу виконав струм, якщо
напруга на кінцях
провідника була 8 В ?

Ответы

Автор ответа: trast1
0

Ответ:

Дано

I = 0,3 А

U= 8 В

t = 20 с
-------------
А-?

Р-ня
А=I*U*t
A=0,3 А * 8 В * 20 с
A=4,8 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: a39240792
Предмет: Химия, автор: pnv989