Предмет: Химия, автор: ivankb

Поможіть розв'язати ​даю 69 балів ТЕРМІНОВО

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 240 г

w₁(глюкози) =  0,6

V(Н2О) = 120 мл

Найти:  w₂(глюкози) -?

1.Обчислимо масу води:

р(Н2О) = 1 г/мл

m(Н2О) = V(Н2О) * р(Н2О) = 80 * 1 = 80 г

2. Обчислимо масу глюкози, яка необхідна для виготовлення  розчину

m₁(глюкози) = m₁(р-ну)  * w₁(глюкози) = 240 * 0,6 = 144 г

3. Вичислимо масу розчину:

m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m(Н2О)  = 240 + 80 = 320 г

3) Знайдемо масову частку  глюкози в утвореному розчині:

w₂(глюкози) = m(глюкози)/m₂(р-ну) * 100% = 144/320 * 100% = 45%

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним