Предмет: Физика,
автор: Saego
на якій висоті кінетична енергія м'яча кинутого вертикально вгору дорівнює трьом потенціальним енергіям, якщо м'ячу надають початкової швидкості 20 м/с.??? СРОЧНО даю 40 балів!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Приравняем формулы для кинетической и потенциальной энергии:
m*V² / 2 = m*g*h
Отсюда h = V² / (2*g)
h = 20² / (2*10) = 20 м
Объяснение:
Автор ответа:
1
Ответ:m*V² / 2 = m*g*h Звідти h = V² / (2*g) h = 20² / (2*10) = 20 м
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: wikula1105
Предмет: Математика,
автор: kolomijcenkoviktor40
Предмет: Английский язык,
автор: studio13vlog
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ROOVIK
Предмет: Русский язык,
автор: nchnavayan15gmailcom