помогите пожалуйста

Ответы
Ответ:
2.Г
3.В
4.В
5.А
6.Г
Объяснение:
хы
Ответ:
Объяснение:
4. V=12 м/c;
Ep=Ek/9;
h ? h=Ep/(m*g); Ep=Ek/9=m*V²/18=m*12²/18=8*m; h=8*m/(m*g)=8/10=0,8 м
5. A=25 cм=0,25 м;
A₁=15 cм=0,15 м;
V₁=0,8 м/c;
V max ? Повна енергія системи:
Eпmax = k·(Δxmax)²/2 = k·(0,25)²/2 ≈ 0,031·k Дж
2) Кінетична енергія: Eк₁ = m·V₁²/2 = m·0,8²/2 = 0,32·m Дж
Потенційна: Eп₁ = k·(Δx₁)²/2 = k·0,15²/2 ≈ 0,011·k Дж
Повна енергія: E =Eпmax =Eк₁ + Eп₁ = 0,32·m + 0,011·k Дж
0,32·m + 0,011·k = 0,031·k; 0,32·m = 0,020·k; m = 0,020·k / 0,32 = k / 16;
m·(Vmax)²/2 = 0,031·k; k·(Vmax)²/32 = 0,031·k; (Vmax)²= 32·0,031=0,992;
V max = √ (0,992) ≈ 1 м/с Відповідь А
6, Принимая ядра за шарики, забыв о всех квант. эффектах
p₁=m*V(дейтерий 2+1)
p₂=0;
p₁'=-m*V₂=-3*V₂
p₂'=M*V₃=6*V₃.
p₁/p₁' ? p₁/p₁'=m*V/m*V₂ ; выделится Е=22,4 MэВ=44,8*10⁻¹³ Дж
Ek₁=3*V²/2=6*V₃²/2+3*V₂²/2. Ед=2,22457 МэВ. Відповідь А
