Предмет: Физика, автор: marin456

ХЕЛП Яка кількість
теплоти виділиться за 10 с в провіднику
опором 60 Ом за сили струму 4 А ?

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

9600 Дж

Объяснение:

t=10 c;

R=60 Ом;

I=4 А;

Q      ?      Q=I²*R*t=4²*60*10=9600 Дж

Похожие вопросы