Предмет: Физика,
автор: oleg1311oleg2010
за допомогою токарного верста було виконано роботу 720000 Дж за 1,5 хв. яка потужність двигуна верста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
8 kBт
Объяснение:
А=720000 Дж;
t= 1,5 хв=90 c;
P ? P=A/t=720000/90=8 kBт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Uztkiril
Предмет: Математика,
автор: losyakova0820
Предмет: Психология,
автор: Axsel01
Предмет: Физика,
автор: melekabbasquluzade
Предмет: Литература,
автор: romanova8593