Предмет: Математика,
автор: n72077442
СРОЧНО!!!!Якщо - вартості 1 кг бананів дорівнює 8 грн., то 1 кг таких бананів коштує.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
8 грн
Пошаговое объяснение:
1 кг = 8 грн — за умовами задачі.
Якщо потрібно більше бананів, то множимо на кількість кілограм
х - кг бананів
х = 8 • 1 = 8 грн
Автор ответа:
0
Ответ:Якщо вартість 1 кг бананів дорівнює 8 грн, то 1 кг таких бананів коштує так само - 8 грн.
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: anaivanuk95
Предмет: Українська мова,
автор: piskovolodimirantono
Предмет: Алгебра,
автор: jsbsvysusmsj
Предмет: Математика,
автор: octanindencom
Предмет: Физика,
автор: zhamilyamukhashbekov