Предмет: Математика, автор: n72077442

СРОЧНО!!!!Якщо - вартості 1 кг бананів дорівнює 8 грн., то 1 кг таких бананів коштує.​

Ответы

Автор ответа: darinahryb
0

Ответ:

8 грн

Пошаговое объяснение:

1 кг = 8 грн — за умовами задачі.

Якщо потрібно більше бананів, то множимо на кількість кілограм

х - кг бананів

х = 8 • 1 = 8 грн

Автор ответа: tytarenkodimitriy
0

Ответ:Якщо вартість 1 кг бананів дорівнює 8 грн, то 1 кг таких бананів коштує так само - 8 грн.

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: anaivanuk95
Предмет: Математика, автор: octanindencom
Предмет: Физика, автор: zhamilyamukhashbekov