Предмет: Физика,
автор: sofiasportko
Обчисліть кінетичну енергію автомобіля масою 1,2 т який рухається з швидкістю 20 м/с. Відповідь запишіть у кДж.
Будь ласка!Срочно!
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1,2т=1200кг
Ek=mv²/2
Ek=1200кг*(20м/с)²÷2=480000÷2=240000Дж
Ответ: 240кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: safie5616
Предмет: Химия,
автор: vitalijgoanuk7
Предмет: Русский язык,
автор: obito98
Предмет: Английский язык,
автор: alyonamolchanova123
Предмет: Математика,
автор: kupcov2113
Срочно!