Помогите позязя
16. «Сила повинна мати ще й розум», - любив повторювати доктор Брякус своїм учням. На прикладі подій, описаних у повісті, доведіть, що Іван Сила зрозумів слова свого учителя й дотримувався його настанов. ( 4 – 5 речень).
Ответы
Ответ:
Повість «Неймовірні пригоди Івана Сили» − це твір про сучасного українського силача, хлопця із Закарпаття. Вона нагадує нам про непереможний дух українського козацтва. Адже тоді, як і в наш час, було доволі багато несправедливості, утисків, з якими потрібно було боротися.
Головний герой має сильну вдачу, не нарікає ні на долю, ні на людей, хоч і живеться йому не солодко. Автор характеризує його як такого, що «усе любив робити ґрунтовно і до ладу». У нього добре серце, чутлива душа. Іван переймається чужою бідою, заступаючись за Міху Голого та інших.
Силачу у великому місті не просто. Щоб вижити, заробити на щоденну поживу, він змушений тягати мішки
Ответ:
У повісті «Іван Сила» видно, що головний герой Іван проявив розумне вживання своєї сили. По-перше, він ніколи не використовував свою силу для притиснення слабших. Навпаки, він завжди захищав тих, хто потребував допомоги.
По-друге, Іван використовував свою силу з метою досягнення правди і справедливості. Він використовував свою силу для виявлення і розкриття злочинців, стояв на стороні правди, незалежно від того, наскільки потужна чи впливова була протилежна сторона.
По-третє, Іван розумів, що сила може бути небезпечною і треба діяти розумно. Він ніколи не використовував свою силу безпричинно або насильно. Замість цього, він обдумано та стратегічно підходив до використання своєї сили, щоб досягти максимального результату з мінімальними наслідками.
З цими прикладами подій і вчинків Івана Сили у повісті можна стверджувати, що він дотримувався настанови свого учителя доктора Брякуса про те, що сила повинна мати ще й розум.