Предмет: Химия, автор: Asugava

СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА !!! ДАЮ 15 БАЛІВ .Яку масу калій гідроксиду потрібно взяти для приготування розчину массою 350 г з масовою часткою лугу 20 %.

Ответы

Автор ответа: vladaplisak2003
1

m (розчину) = 350 г

w (KOH) = 20%

350 г – 100%

х г – 20%

m (KOH) = х = 350 * 20 / 100 = 70 г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: DimonBlack