Предмет: Химия,
автор: omelcukdarina8
10.Обчислити масову частку Оксигену в молекулі HNO3, Будь ласка на завтра дуже треба
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Mr(HNO3) = 1 + 14 + 3 • 16 = 1 + 14 + 48 = 63
W(O) = 3•16 : 63 • 100% = 48:63 • 100% ≈ 76.2%
omelcukdarina8:
Дякую велике
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: senchenkoangelika
Предмет: Геометрия,
автор: vasilenkosofia914
Предмет: Геометрия,
автор: Ysbys351445
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: zlbk777