Предмет: Химия,
автор: nekokammi
7. Визначте масу розчину, якщо 40 г кухоної солі розчинили у воді, масова частка солі склала 0,1.
Ответы
Автор ответа:
1
Масова частка (відсоткова концентрація) визначається як відношення маси речовини до загальної маси розчину, помножене на 100%.
У даному випадку, ми знаємо, що масова частка солі склала 0,1, тобто 0,1% (або 0,1 г на 100 г розчину).
Маса кухонної солі, яку ми розчинили, становить 40 г. За масовою часткою ми можемо знайти масу розчину.
Масова частка = (маса речовини / маса розчину) * 100%
0,1 = (40 г / маса розчину) * 100%
Поділимо обидві частини рівняння на 100:
0,1 / 100 = 40 г / маса розчину
0,001 = 40 г / маса розчину
Маса розчину = 40 г / 0,001
Маса розчину = 40 000 г
Таким чином, маса розчину складає 40 000 г або 40 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zlato4ka19883736
Предмет: Химия,
автор: dasha435056
Предмет: Алгебра,
автор: murkossOOO
Предмет: Українська мова,
автор: h1212417