Предмет: Химия,
автор: yuu56
Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, для приготування якого взяли сіль масою 15 г та воду об'ємом 200 мл
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 6,98%
Пояснення:
Густина води дорівнює 1г/мл, тому її маса дорівнює
m=p*V=200*1=200 г
Маса розчину дорівнює сумі мас солі та води яку взяли для його приготування
m(роз)=m(H2O)+m(солі)= 200+15=215 г
Масова частка розчиненої речовини дорівнює маса солі поділити на масу розчину солі
W=m(солі)/m(роз)*100%=15/215*100%=6,98%
yuu56:
можна ще умову будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: valerii2011che
Предмет: Английский язык,
автор: na2023
Предмет: География,
автор: kovaldarina34
Предмет: Биология,
автор: aubakirsaipen23
Предмет: Русский язык,
автор: moaazboreik