Предмет: Физика, автор: zhoozhamechtaet

Турист за 5 год пойшов 20 км. Визначте швидкість руху туриста, вважаючи що рух рівномірний. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!

Ответы

Автор ответа: Ameba1kletochnaya
1

Ответ:

L=20 км

t=5 год

v - ?

v= L/t = 20/5=4 км за годину

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: burashovabalnur
Предмет: Математика, автор: oksankabezrukova