Предмет: Физика,
автор: fweuks
Висота похилої площИНИ дорівнює 4 м, а довжина – 40 м. Щоб підняти по цій площині вантаж масою 150 кг, потрібна сила 250 Н. Визначте ККД похилої площини. Відповідь записати у відсотках.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
60 %
Объяснение:
h=4 м;
L=40 м;
m=150 кг;
F=250 Н;
ККД ? ККД=Aкор*100 %/Aзаг=m*g*h*100 %/(F*L)=
150*10*4*100 %/(250*40)=60 %
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: annaverkalets06
Предмет: Математика,
автор: Aiaru0705
Предмет: Физика,
автор: kaatlaura065
Предмет: Английский язык,
автор: rebawan182
Предмет: Алгебра,
автор: kjr88122