Предмет: Физика, автор: arishkash0501

два автомобілі рухаються назустріч один одному.Відносно дороги швидкість руху першого автомобіля дорівнює 72км/год , другого - 25м/с.Визначте шаидкість руху першого автомобіля відносно другого.

Ответы

Автор ответа: Love1122
2

Объяснение:

V1=72кч/годV2=25км/год

V=72+25=97(км/год)

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: alihanernuruly164
Предмет: Алгебра, автор: azizovazahro282
Предмет: Математика, автор: elinamashukova