Предмет: Физика,
автор: anastasiaalenich
СРОЧНО!!!Чому дорівнює сила струму в нагрівачі якщо опір його обмотки 200 Ом, а за 10 с він виконує 8 кДж роботи?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
P = W / t
P = 8кДж / 10с = 800 Дж / с = 800 Вт
Далі Закон Ома:
P = I^2 * R
I = √(P / R) = √(800 Вт / 200 Ом) ≈ 8 А
Отже, сила струму в нагрівачі становить 8 А.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ilnargalimullin60
Предмет: Биология,
автор: Marsm6491
Предмет: Литература,
автор: rimamov66
Предмет: Алгебра,
автор: amoiseenko264