Предмет: Химия,
автор: qwzxia
проведіть необхідні розрахунки, що треба взяти для приготування розчину соди для полоскання горла, масою 150г з масовою часткою речовини 5%.
помогите, пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
2
m (розчину) = 150 г
w (NaHCO3) = 5%
m (NaHCO3) = 150 / 100 * 5 = 7,5 г
m (H2O) = m (розчину) - m (NaHCO3) = 150 г - 7,5 г = 142,5 г
Відповідь: 142,5 г води та 7,5 г соди.
qwzxia:
огромнейшее спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: elizavetakovina6
Предмет: Литература,
автор: 23455609889
Предмет: Алгебра,
автор: rgood035
Предмет: Математика,
автор: paekseolmin
Предмет: Английский язык,
автор: Larnez