Предмет: Химия,
автор: oleshkvv
скільки літрів кисню потрібно для спалювання за н.у. 4,48 л. CH4?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Решение:
CH4 + 2O2 -----> CO2 + 2H2O
n(CH4)=4,48/22,4=0,2 моль
n(O2)=0,2*2=0,4 моль
V(O2)=0,4*22,4= 8,96 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sasha102247
Предмет: Алгебра,
автор: tetanazaac0202
Предмет: Алгебра,
автор: eibelsaifer12345
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Shoklin