Предмет: Физика,
автор: a15731193
Висота похилої дороги 5 м, а довжини - 50 м. Щоб підняти по цій площині машину масою 1000 кг, потрібно прикласти силу 2500 Н. Визначте ККД похилої дороги
Ответы
Автор ответа:
1
ККД (коефіцієнт корисної дії) похилої дороги можна визначити за формулою:
η = (F * l) / (m * g * h),
де F - сила, що прикладається до машини для її переміщення по дорозі, l - довжина дороги, m - маса машини, g - прискорення вільного падіння, h - висота підйому машини по дорозі.
Переведемо масу машини в кілограми:
1000 кг
Прискорення вільного падіння приймемо за 9,8 м/с^2.
Підставимо все у формулу:
η = (2500 * 50) / (1000 * 9,8 * 5)
η = 125000 / 4900
η ≈ 25,51%
Отже, коефіцієнт корисної дії похилої дороги дорівнює близько 25,51%.
η = (F * l) / (m * g * h),
де F - сила, що прикладається до машини для її переміщення по дорозі, l - довжина дороги, m - маса машини, g - прискорення вільного падіння, h - висота підйому машини по дорозі.
Переведемо масу машини в кілограми:
1000 кг
Прискорення вільного падіння приймемо за 9,8 м/с^2.
Підставимо все у формулу:
η = (2500 * 50) / (1000 * 9,8 * 5)
η = 125000 / 4900
η ≈ 25,51%
Отже, коефіцієнт корисної дії похилої дороги дорівнює близько 25,51%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: elenazelenskay
Предмет: Английский язык,
автор: brikezsergej557
Предмет: География,
автор: denverbenkoden
Предмет: МХК,
автор: konstantineles
Предмет: Математика,
автор: dali095