Предмет: Химия,
автор: Tymifiy
Яка маса кальцій гідроксиду утвориться при взаємодії 56г кальцій оксиду та 18г води Запишіть відповідне рівняння
Дам 100 балів
Ответы
Автор ответа:
0
CaO + H2O -> Ca(OH)2
56 г CaO - це 1 моль (молярна маса CaO = 56 г / моль)
18 г H2O - це 1 моль (молярна маса H2O = 18 г / моль)
За рівнянням реакції, 1 моль CaO утворює 1 моль Ca(OH)2.
Отже, ми можемо використовувати мольні співвідношення для знаходження маси Ca(OH)2:
1 моль CaO = 1 моль Ca(OH)2
1 моль Ca(OH)2 = 74 г (молярна маса Ca(OH)2)
Отже, ми можемо знайти масу Ca(OH)2:
1 моль CaO = 1 моль Ca(OH)2 = 74 г Ca(OH)2
56 г CaO = (56 г / 56 г/моль) * 1 моль Ca(OH)2 = 1 моль Ca(OH)2
1 моль Ca(OH)2 = 74 г Ca(OH)2
Отже, маса Ca(OH)2, яка утворюється, дорівнює 74 г.
zeemoze:
Відзнач будь ласка як найкращу відповідь!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: user393391
Предмет: Українська мова,
автор: Balera2a
Предмет: Химия,
автор: maryyywhhh
Предмет: Химия,
автор: martisinandrey