Предмет: Физика,
автор: dasaforostana96
За який час ліфт масою 1,5 т підніметься на висоту 76 м, якщо сила струму в обмотці електродвигуна ліфта 12 А, а напруга на її кінцях 380 В? ККД електродвигуна 80%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m = 1,5 т = 1500 кг
h = 76 м
I = 12 А
U = 380 В
η = 80% = 0,8 раз
t = ?
η = E / A
E = η*A
m*g*h = η*U*I*t
t = m*g*h / ( η*U*I) = 1500*10*76 / (0.8*380*12) = 312.5 cекунд
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: a9664631
Предмет: Геометрия,
автор: sasavydrenko6
Предмет: Алгебра,
автор: niki20100
Предмет: Информатика,
автор: farhadidrisov03
Предмет: Химия,
автор: svetlanamalyhina8