Предмет: Физика, автор: jdya3916

На корпусі електроприладу розміщена наклейка з написом: «220 В, 0,55 кВт». Знайдіть
силу струму, яку споживає електроприлад в робочому стані коли ввімкнена в мережу.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 2,5А

Объяснение:

Дано:

U=220В

Р=0,55кВт=550Вт

---------------------

I-?

Р=UI

Отсюда:

I=P/U=550/220=2,5А

Похожие вопросы