Предмет: Физика,
автор: danilkinalilia14
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.
Предмет розташовано на відстані 1 м від збиральної лінзи з оптичною силою 2 дптр. Визначте відстань між лінзою та зображенням предмета.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:1 мОбъяснение:d=1 м F=0.5 м f=?===1/F=1/d + 1/ff==F*d/(d-F)=0.5*1/(1-0.5)=1 м
=================
Объяснение:
Похожие вопросы