Предмет: Физика,
автор: cel89623
легкомоторний літак масою 2 т рухається зі швидкістю 720 км/год на висоті 1км.Визначте повну енергію літака.На якій висоті швидкість літака стане 360км/год?
Пожалуйста можно быстрее....
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Розв'язання
Дано:
v0 = 720 км/год=
=200 м/с
t = 10 c
τ = 1 c
S = 295 м
v
- ?
Літак починає прискорюватися при заданій швидкості v0, тож шукана кінцева швидкість визначається рівнянням
v=v0+at
.
(1)
Потрібне для отримання відповіді прискорення а можна знайти через заданий шлях S. Для цього в напрямку руху літака спрямуємо вісь OX із початком відліку в точці початку розгону, рис. 9. Тоді рівняння кінцевої координати літака має вигляд:
x=v0t+at22
.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: pristypaviktoria
Предмет: Українська мова,
автор: lazutin35017
Предмет: Химия,
автор: manykliana66
Предмет: Психология,
автор: ghfudhg7
Предмет: Математика,
автор: lamiya99