Предмет: Физика, автор: pradkaangelina5

4. Людина піднімає за 3 с з колодязя глибиною 4,5 м відро води масою 5 кг. Яку потужність при цьому він розвиває?​

Ответы

Автор ответа: FeshiarTM6
0
75Вт
A = Fl
F = mg = 5 кг * 10Н/кг = 50Н
А = 50Н * 4,5м = 225Дж
N = A/t = 225Дж/3c = 75Вт
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: buhgalternkzps