Предмет: Физика,
автор: mishakebec
Вантажiвка може розвивати потужність 43 кВт. Яку роботу виконає вантажівка за 0,5 години?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Для обчислення роботи, яку виконає вантажівка, можна скористатися формулою:
Робота (в джоулях) = Потужність (в кВт) * Час (в годинах) * 1000
У нашому випадку, потужність вантажівки дорівнює 43 кВт, а час - 0,5 години. Підставимо ці значення в формулу:
Робота = 43 * 0,5 * 1000
Робота = 21 500 джоулів
Таким чином, вантажівка виконає роботу у 21 500 джоулів.
Робота (в джоулях) = Потужність (в кВт) * Час (в годинах) * 1000
У нашому випадку, потужність вантажівки дорівнює 43 кВт, а час - 0,5 години. Підставимо ці значення в формулу:
Робота = 43 * 0,5 * 1000
Робота = 21 500 джоулів
Таким чином, вантажівка виконає роботу у 21 500 джоулів.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: maksimmankovskiy04
Предмет: Українська література,
автор: vika9vasulivna
Предмет: Биология,
автор: aliyasat2009
Предмет: Алгебра,
автор: llkk2003
Предмет: Русский язык,
автор: gshsjskhjss