Предмет: Физика,
автор: blablablablabla17
Яка товщина мідного шару утворюється на деталі площею 400 см2, якщо помістити її в електролітичну ванну на годину при силі струму 2500мА? Щільність міді 8,9 г/см3. Електрохімічний еквівалент міді 3·10 -7 кг/Кл.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб визначити товщину мідного шару, спочатку потрібно визначити кількість міді, яка виділилася під час електролізу під дією струму.
Кількість електричної зарядки, яка проходить через ванну:
Q = I × t = 2500 мА × 3600 с = 9 000 000 Кл
Кількість міді, що виділиться:
m = Q × Е = 9 000 000 Кл × 3·10-7 кг/Кл = 2.7 кг
Маса міді, що відкладається на одиницю площі:
ρ = m / S = 2.7 кг / 400 см2 = 6.75 г/см2
Товщина мідного шару:
h = ρ / ρм = 6.75 г/см2 / 8.9 г/см3 = 0.758 мкм
Отже, товщина мідного шару, що утвориться на деталі площею 400 см2 після години електролізу при силі струму 2500 мА, становитиме приблизно 0.758 мкм.
Объяснение:
:)))
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kataharcenko039
Предмет: Математика,
автор: umid1234537
Предмет: Математика,
автор: XD1111111
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним