Предмет: Физика, автор: mperehrest

Пляшка вміщує 1500 г води. Чому дорівнює маса набраної в цю пляшку олії? Густина олії 900 кг/m3.

Ответы

Автор ответа: akims
0

Ответ:

Для визначення маси набраної олії в пляшку, спочатку потрібно визначити об'єм олії, а потім перевести його у масу, використовуючи густину олії.

Маса води, яку вміщує пляшка, дорівнює 1500 г.

Оскільки густина олії дорівнює 900 кг/м³, переведемо це значення до г/см³:

900 кг/м³ = 900 г/1000 см³ = 0,9 г/см³.

Тепер ми можемо обчислити об'єм олії, використовуючи густину і масу води:

Об'єм олії = Маса води / Густина олії = 1500 г / 0,9 г/см³.

Обчислимо:

Об'єм олії = 1500 г / 0,9 г/см³ ≈ 1666,67 см³.

Тепер, знаючи об'єм олії, ми можемо перевести його в масу, використовуючи густину олії:

Маса олії = Об'єм олії * Густина олії = 1666,67 см³ * 0,9 г/см³.

Обчислимо:

Маса олії ≈ 1499,99 г.

Тому маса набраної в пляшку олії становить приблизно 1499,99 г.

Объяснение:

Автор ответа: PlayVavado
1

Маса набраної в цю пляшку олії дорівнює 1,35 г.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: gadjiyevazema
Предмет: Английский язык, автор: aliopps
Предмет: Алгебра, автор: ggthgffgf
Предмет: Математика, автор: nazartkach22