Предмет: Физика,
автор: sergejkasuka
№ 5. Розрахуйте вартість електроенергії при тарифі 30 коп. за 1 кВт год, що споживає праска за 2 год при напрузі 220 В і силі струму 2 А Фото
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
потребляемая мощность = UI = 220*2 = 440 Ватт
за 1 час = 440*3600 сек = 1 584 000 Ватт = 1 584 кВт/ час
значит заплатить за 1 час нужно 0,3 * 1584 = 475,2 грн
за 2 часа = 475,2*2 = 950,4 грн
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: borsenkodasa25
Предмет: Алгебра,
автор: maksatappakov856
Предмет: География,
автор: Ukraine19
Предмет: Геометрия,
автор: noname02938
Предмет: Математика,
автор: yavseznayu777