Предмет: Физика, автор: valikbalutaaa

Потужність двигуна пилососа дорівнює 1,6кВт. Яку роботу він вчинить за 8 хвилин? Відповідь у кДж. Будь ласка

Ответы

Автор ответа: andrzejstepan10
1

Ответ:

0.00(3)кДж

Объяснение:

P= At

A= P/t =1.6/ 480=3.(3)Дж=0.00(3)кДж

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: vitaturevich5