Предмет: Физика, автор: latiszahar912

10. Яка потенціальна енергія розтягнутої пружини, якщо вона розтягнута на 6 см і для утримання пружини в розтягнутому стані треба прикласти силу 80 н? А. 2,4 Дж. Б. 4,8 Дж. В. 9,6 Дж.​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

х=6см=0,06м

F=80H

Знайти:

Еп-?

Еп=kx²/2

Еп=Fx/2=2,4Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alashdj2011
Предмет: Математика, автор: iskenderovasara586