Предмет: Химия,
автор: hezelol029
Поможіть дуже благаю
До 200 г розчину з масовою часткою цинк хлориду 8% долили 40 мл води.Обчисліть масову частку солі в одержаному розчині.
Ответы
Автор ответа:
0
1 мл води = 1 г води (густина води = 1 г/см3)
40 мл води = 40 г води
m1 (р-ну) = 200 г
m2 (р-ну) = 200 + 40 = 240 г
w1 (ZnCl2) = 8%
m (ZnCl2) = 200 / 100 * 8 = 16 г
240 г – 100%
16 г – х%
w2 (ZnCl2) = х = 16 * 100 / 240 = 6,67%
Відповідь: 6,67%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ludmilageroina
Предмет: Английский язык,
автор: savostanbogdan8
Предмет: Литература,
автор: bahtiarovabaan9
Предмет: Математика,
автор: conormcgregor09
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: pilot258