Предмет: Химия, автор: ffon

Обчисліть об'єм газу (в літрах) який виділяється при взаємодії 12,6г нітратної кислоти із натрій сульфідом. Даю 60 балов!!

Ответы

Автор ответа: pivojpeg
1

Ответ:

Дано;:

m(HNO₃) = 12,6 г

V(H₂S) — ?

Розв'язування:

2HNO₃ + Na₂S = 2NaNO₃ + H₂S

V(H₂S) = n(H₂S) × Vm = ½n(HNO₃) × Vm = ½(m(HNO₃)/M(HNO₃)) × Vm= ½(12,6 г ÷ 63 г/моль) × 22,4 л/моль = 2,24 л

Відповідь: виділяється 2,24 л сірчистого газу.

Похожие вопросы