Предмет: Физика, автор: orishko2006

срочноооо...........​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: macenkoaleksandra53
0
Знаючи, що маса порошинки m = 10^(-9) г і заряд q = 3,2•10^(-17) Кл, підставимо ці значення у рівняння:

(10^(-9) г) * (9,8 м/с^2) = (E) * (3,2•10^(-17) Кл).

Отримаємо:

E = (10^(-9) г * 9,8 м/с^2) / (3,2•10^(-17) Кл).

Виразимо масу у кілограмах:

E = (10^(-12) кг * 9,8 м/с^2) / (3,2•10^(-17) Кл).

Обчислимо це значення:

E = 3,0625•10^(4) Н/Кл.

Таким чином, напруженість поля дорівнює 3,0625•10^(4) Н/Кл.
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: pelip79olga