Предмет: Химия,
автор: zratusnij
До 500 г 20% розчину додали 40 г розчиненої речовини вкажіть масу розчиненої речовини в утвореному розчині. Будь ласка срочно!!!
13murzik:
ПЖ ЄСЛИ НЕ ПОНЯТНО НЕ УДАЛЯЙТЕ МОЙ ОТВЕТ:)
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Отже, маса розчиненої речовини в утвореному розчині дорівнює 100 г.
Пояснення:
Найпростішим способом вирішення цієї задачі є використання формули для обчислення концентрації розчину:
C = m/V
де С - концентрація розчину, m - маса розчиненої речовини, V - об'єм розчину.
В нашому випадку ми знаємо, що маса розчиненої речовини дорівнює 40 г, а розчин містить 20% розчиненої речовини. Це означає, що для 100 г розчину маємо:
20 г розчиненої речовини / 100 г розчину
Отже, концентрація розчину:
C = 20 г / 100 г = 0.2 г/г
Тепер застосуємо формулу для знаходження маси розчиненої речовини в утвореному розчині:
m = C * V
Відомо, що об'єм розчину дорівнює 500 г, тому:
m = 0.2 г/г * 500 г = 100 г
ПЖ ЄСЛИ НЕ ПОНЯТНО НЕ УДАЛЯЙТЕ МОЙ ОТВЕТ:)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sabinahmedova
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mahmudabdilda
Предмет: Математика,
автор: ketiebuvaelo
Предмет: История,
автор: aleksandrpankov03
Предмет: Русский язык,
автор: nikaevaheda