Предмет: История, автор: katarinaborisenko

Наскільки послідовними були реформи 60-70-х років в Україні Яка реформа на Ваш погляд є найпослідовнішою і найдемократичнішою? Поясніть свій вибір.

Ответы

Автор ответа: dastingvasis
2

Відповідь:

Реформи, проведені в 60-70-х роках в Україні, були частковими та відбувалися в межах радянської системи, де примат мав комуністичний режим. У цей період проводилися реформи в галузі економіки, сільського господарства, культури, освіти та інших сферах. Проте, слід зауважити, що ці реформи були в основному спрямовані на зміцнення контролю держави над економічними та соціальними процесами, а не на розвиток демократії чи насущні потреби населення.

Однак, якщо розглядати реформи цього періоду з точки зору "найдемократичнішої" і "найпослідовнішої", то можна згадати реформу освіти, яка включала розширення доступу до освіти, збільшення кількості вищих навчальних закладів та сприяла підвищенню рівня освіченості населення. Ця реформа мала певні елементи демократізації, оскільки сприяла доступності освіти для широких верств населення, включаючи і ті соціальні групи, які раніше мали обмежений доступ до вищої освіти.

Проте, важливо зазначити, що в радянській системі демократія була обмежена, а прийняття рішень здійснювалось вищими органами влади з високим рівнем централізації. Тому, навіть якщо були проведені окремі реформи, які мали деякі ознаки демократізації, загальна система була переважно авторитарною.

Загалом, оцінка реформ за їх послідовність та демократичність залежить від критеріїв, які використовуються для оцінки. У контексті радянсько

ї системи, де існували обмеження на політичні та громадянські свободи, важко визначити одну реформу як найпослідовнішу та найдемократичнішу.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Биология, автор: solka0000
!!! даю 100 балів !!!!
дуже потрібно ,дайте відповідь хоч на деякі питання
!!!!срочно!!!!!

1.Яка пов’язка застосовується при переломі нижньої щелепи?
а) “вуздечка”; б) пов’язка на нижню щелепу; в) пращоподібна на підборіддя; г) хрестоподібна; д) “чепець”.

2.До вас звернувся пацієнт з опіком долоні. Яку пов’язку ви йому накладете?
а) хрестоподібну; б) колову; в) “лицарську рукавичку”; г) зворотну; д) спіральну.

3.Як називається пов’язка, яку накладають з метою зупинки кровотечі?
а) стисна; б) іммобілізувальна; в) захисна; г) звичайна.

4.Як називається пов’язка, при якій кожен половинний тур закріплюється за окрему частину бинта і закінчується зав’язуванням під підборіддям?
а) шапочка Гіппократа; б) “чепець”; в) пращоподібна на підборіддя; г)хрестоподібна на потилицю; д) “вуздечка”.

5.ПМД при переломі включає:
а) іммобілізацію: б) знеболювання; в) накладання асептичної пов’язки; г) обробка шкіри навколо травми; д) транспортування до лікарні.

6.Основні ознаки зупинки серця:
а) відсутність пульсу на магістральних судинах; б) відсутність самостійного дихання; в) розширення зіниць; г) непритомність.

7.При електротравмі найперше необхідно:
а) розпочати проведення реанімаційних заходів; б) негайно припинити дію електричного стриму; в) закопати потерпілого в землю; г) терміново госпіталізувати.

8.Які місцеві чинники сприяють виникненню обмороження?
а) вологість; б) обмеження рухів; в) тісне взуття; г) захворювання шкіри; д) змазування відкритих ділянок шкіри кремами.