Предмет: Українська література, автор: puchistik1964

КОНТРОЛЬНИЙ ТВІР Богатир Карпат Іван Сила(за повістю О.Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили") 30б до завтра пожалуйста
ЗАРАНЕЕ СПАСИБО

Ответы

Автор ответа: alvinkaoks07
0
У повісті Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили" розповідається про захопливі пригоди головного героя - Івана Сили, який виявляється справжнім богатиром Карпат. Цей твір зосереджується на постаті Івана Сили та його сили, яка виявляється не тільки фізичною, але й моральною та духовною.

Іван Сила - хоробрий та надзвичайно сильний чоловік, який вміє використовувати свою фізичну міць для добрих справ. Він стає незрівнянним захисником свого рідного Карпатського краю, борючись зі злом та негативними силами. Але Іван Сила - не лише сила тіла. Він має велику силу характеру, справжній героїзм та незламну волю.

Він зустрічається з небезпеками та випробуваннями, але завжди знаходить розумне та мужнє рішення. Його сила походить не тільки з м'язів, але й з його внутрішнього потенціалу та віри в себе. Він демонструє велику мудрість та розум, знаходячи рішення, що допомагають йому перемогти ворогів та зберегти свою землю.

Іван Сила є символом справедливості та героїзму, він захищає слабких та беззахисних, стаючи головним захисником свого народу. Він надихає інших своїм прикладом, демонструючи, що сила може бути використана для добрих справ.


puchistik1964: ты помог вовремя
Автор ответа: rradistt
1

Відповідь:Шановний читачу,

Сьогодні я хочу поділитися з вами враженнями про захопливу повість Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили". Головний герой цього захоплюючого твору, Іван Сила, є справжнім богатиром Карпат, володарем надзвичайної сили та неймовірних здібностей.

Іван Сила - сильний, мужній і доброзичливий чоловік, який завжди готовий стояти на захист слабкого і боротися з несправедливістю. Завдяки своїй винятковій фізичній силі, Іван може переміщати важкі гори, витягувати дерева з корінням та здійснювати неймовірні вчинки. Але справжня сила Івана полягає не тільки у його мускулах, але і у великому серці та справедливості, що рятує людей від небезпеки.

Повість розповідає про незвичайні пригоди, які Іван Сила зазнає у своєму житті. Він зустрічається з дикими звірами, врятував від браконьєрів лісових мешканців, боровся зі злочинцями та вирушив у подорож, щоб допомогти людям у біді. Кожна нова пригода перевіряє силу та хоробрість Івана, і він завжди виявляється гідним цих випробувань.

Але, на мою думку, найважливіше у Івана Сили - це його чуйне серце. Він завжди готовий допомогти, незалежно від того, чи це багатий чи бідний, малий чи великий. Він не знає поняття страху і завжди готовий пожертвувати собою для добра інших. Такий Іван С

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: golubandrej798
Предмет: История, автор: nikitaustinov123456
. Дайте определение: подсечно-огневая система земледелия - это.. (2 балла)

2. Иван IV формально оказался на престоле после смерти отца в: (1 балл)

1) 1530 году

2) 1533 году

3) 1538 году

4) 1540 году

3. Избранной радой в XVI веке называли: (1 балл)

1) группу казаков, избранных на круге для решения военных

2) группу знатных бояр, избранную на первом Земском соборе для подготовки и разработки

реформ

3) круг близких помощников Ивана IV, разрабатывающих проект реформ

4) родственников Ивана IV, принадлежащих к роду

4. Стрелецкие полки как регулярная армия были учреждены (1 балл)

1) в период борьбы с Ордой

2) во время правления Ивана III

3) в 1550е п. во время реформ Ивана IV

4) в период регентства Елены Глинской

5. Член Избранной рады, бежавший в Литву и писавший послания Ивану Грозному: (1 балл)

1) митрополит Филарет

2) Андрей Курбский

3) духовник царя Сильвестр

4) Алексей Адашев

6. Цель опричнины (1 балл)

1) установление безграничной власти царя

2) ликвидация экономического отставания России от стран Запада

3) введение регулярной армии

4) установление парламентской монархии

7. Вставьте пропущенные слова (за каждый верный ответ 1 балл, всего 2 балла) 8 1581 году правительство Ивана IV ввело запрет на уход крестьян из вотчин и поместий. С введением в 1597 году беглых крестьян можно было искать в течении пяти лет, причем сыск мог проводить сам бывший владелец. Это затрудняло бегство крестьян на новые земли,

8. Соотнесите понятия и определения (каждое верное соответствие 1 балл, всего 4 балла)

A) порядок назначения на должность в зависимости от знатности рода и положения предков

Б) денежный сбор с крестьян при уходе от феодала в Юрьев день кам плата за проживание на земле помещика

B) система содержания должностных лиц за счет местного населения

Г) плата, собираема,