Предмет: Физика, автор: nastsl2007

СРОЧНО
Снаряд масою 20 кг летить горизонтально зі швидкістю 720 км/год. Знайдіть імпульс снаряда.

Ответы

Автор ответа: lisweenv
0

Дано :

m = 20 кг

v = 720 км/год ≈ 200 м/с

Знайти - p

Розвʼязок :

p = m * v

p = 20 кг * 200 м/с

p = 4000 кг·м/с

Відповідь : імпульс снаряда дорівнює 4000 кг·м/с.

Похожие вопросы