Предмет: Химия,
автор: AppleTimur
8*.Задача.
До розчину масою 350г iз масовою часткою солі 7% додали 500г води. Обчисліть масову частку солі в новому розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
m1 (розчину) = 350 г
m2 (розчину) = 350 + 500 = 850 г
w1 (солі) = 7%
m1 (солі) = 350 / 100 * 7 = 24,5 г
850 г - 100%
24,5 г - х%
w2 (солі) = х = 24,5 * 100 / 850 = 2,89%
Відповідь: 2,89% – частка солі у новому розчині.
AppleTimur:
БОЛЬШОЕ СПАСИБО
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: arunanurpeisova1
Предмет: Химия,
автор: inari70
Предмет: Кыргыз тили,
автор: jainakskripach
Предмет: Математика,
автор: maidar32
Предмет: Окружающий мир,
автор: eugenia7030