Предмет: История, автор: evqe2502201829nx

назвіть характерні риси епохи просвітництва​

Ответы

Автор ответа: alvinkaoks07
1
Епоха просвітництва (або Відродження) була періодом історії, який просунувся в Європі від 17-го до 18-го століття. Основні характерні риси епохи просвітництва включають:

Раціоналізм: Просвітницькі думки надають перевагу розуму та логіці як основним джерелам знань і підходу до розуміння світу. Раціональне мислення та науковий метод були сприяні розвитку науки та філософії.
Науковий прогрес: Просвітництво було періодом значного наукового прогресу. Вірмення в силу науки та раціонального підходу сприяло розвитку природничих наук, математики, фізики, астрономії та інших галузей.
Освіченість: Принципи просвітництва сприяли популяризації освіти і загальній грамотності. Виникли нові навчальні заклади, бібліотеки та академії, що поширювали знання серед широкої громадськості.
Секуляризація: Релігійна толерантність та секуляризація були важливими цінностями просвітництва. Віра була піддана критиці, а релігійний авторитет почав зазнавати змін.
Людські права: Принципи просвітництва включали ідею про недоторканість особистих прав та свобод людини. Започатковано рухи за свободу слова, релігійну толерантність, рівність перед законом та інші принципи, які вплинули на подальші політичні рухи.
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: artemmarchenko2702
Предмет: Биология, автор: solka0000
1.Яка пов’язка застосовується при переломі нижньої щелепи?
а) “вуздечка”; б) пов’язка на нижню щелепу; в) пращоподібна на підборіддя; г) хрестоподібна; д) “чепець”.

2.До вас звернувся пацієнт з опіком долоні. Яку пов’язку ви йому накладете?
а) хрестоподібну; б) колову; в) “лицарську рукавичку”; г) зворотну; д) спіральну.

3.Як називається пов’язка, яку накладають з метою зупинки кровотечі?
а) стисна; б) іммобілізувальна; в) захисна; г) звичайна.

4.Як називається пов’язка, при якій кожен половинний тур закріплюється за окрему частину бинта і закінчується зав’язуванням під підборіддям?
а) шапочка Гіппократа; б) “чепець”; в) пращоподібна на підборіддя; г)хрестоподібна на потилицю; д) “вуздечка”.

5.ПМД при переломі включає:
а) іммобілізацію: б) знеболювання; в) накладання асептичної пов’язки; г) обробка шкіри навколо травми; д) транспортування до лікарні.

6.Основні ознаки зупинки серця:
а) відсутність пульсу на магістральних судинах; б) відсутність самостійного дихання; в) розширення зіниць; г) непритомність.

7.При електротравмі найперше необхідно:
а) розпочати проведення реанімаційних заходів; б) негайно припинити дію електричного стриму; в) закопати потерпілого в землю; г) терміново госпіталізувати.

8.Які місцеві чинники сприяють виникненню обмороження?
а) вологість; б) обмеження рухів; в) тісне взуття; г) захворювання шкіри; д) змазування відкритих ділянок шкіри кремами.