Предмет: Физика,
автор: blazer0110nolinalol
Визначте силу струму в резисторі, якщо напруга на його кінцях становить 6 В, а опір резистора 2,5 кОм
Ответы
Автор ответа:
1
Дано :
U = 6 В
R = 2,5 кОм = 2,5 * 10^3 Ом
Знайти - I
Розв’язок :
I = U / R
I = 6 В / (2,5 * 10^3 Ом)
I = 2,4 мА (міліампери)
Відповідь : сила струму в резисторі становить 2,4 мА.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: alexput616
Предмет: Алгебра,
автор: hdidh23ryfhfurhdjs
Предмет: Экономика,
автор: viktorbelogortsev