Предмет: История, автор: penkevychvlad

РОЗКАЖІТЬ ПРО ІМПЕРАТОРА КОНСТАНТИНА ТА ЙОГО ЗАХОДИ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ІМПЕРАТОРСЬКОЇ ВЛАДИ. ЩО БУЛО ПОДІБНОГО В ДІЯХ КОНСТАНТИНА ТА ДІОКЛЕТІАНА? ЩО ВІДМІННОГО?
1,5 ст

Ответы

Автор ответа: kozakovivan2011
0

Ответ:Константин I Великий (272-337 рр.) був римським імператором, який відіграв важливу роль у перетворенні Римської імперії. Він був одним з найдовших правителів Римської імперії і за своє правління відзначився численними заходами щодо зміцнення імператорської влади. Основні засоби, якими він користувався, були реформа адміністративної структури, релігійна політика та перенесення столиці імперії.

Однією з найбільш значущих дій Константина була реформа адміністративної структури. Він розділив імперію на чотири великі адміністративні одиниці, відомі як діоцези, з кожним управляв намісник-префект. Це зробило адміністрування більш ефективним і забезпечило кращий контроль над провінціями.

Константин також прийняв християнство як одну з офіційних релігій і здійснив ряд заходів, щоб зміцнити свою владу через релігійну політику. Він видав низку декретів, які забезпечували християнам права та привілеї, і звільнив їх від деяких обов'язків, які покладалися на поклоніння римським богам. Він також зібрав Первий Вселенський собор у Нікейському місті (325 р.), на якому було встановлено християнську догму і вирішено питання щодо єдності віри.

Подібно до Діоклетіана, Константин також здійснював реформи в армії та поділяв владу з іншими імператорами. Він ввів систему співправління, так званий

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: ksush212
1. Расставьте знаки препинания: укажите все цифры, на месте которых в предложении должны стоять запятые.
Паниковский (1) перебирая ногами (2) ухватился за кузов, потом налёг на борт животом, перевалился в машину и (3) стуча накрахмаленными манжетами (4) упал на дно автомобиля. 2. Расставьте знаки препинания: укажите все цифры, на месте которых в предложении должны стоять запятые.
В последующие годы (1) поэт будет часто встречаться со школьным другом (2) мнение (3) которого (4) ему небезразлично. 3.Расставьте знаки препинания: укажите все цифры, на месте которых в предложении должны стоять запятые.
Сейчас мне придётся ненадолго отлучиться (1) но (2) когда я вновь вернусь в Москву (3) то буду искренне рад с Вами увидеться (4) если и Вы соизволите согласиться на встречу. Расставляете пунтограммы, подчеркиваете, строите схемы, объясняете.​